Powiększanie ust

Powiększanie ust – na czym polega? Dla kogo? Gdzie robić? Jakim preparatem?

 

Od dłuższego czasu bardzo popularnym zabiegiem w medycynie estetycznej jest zabieg modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym. Postaramy się przybliżyć i opowiedzieć więcej na temat powiększania ust. Prawdy i mity oraz podamy najczęstsze błędy, których należy unikać. Czy warto korzystać z super okazji cenowych?

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowy jest zabiegiem polegającym na korekcji i uwydatnieniu ust za pomocą żelu zawierającego HA - hyaluronic acid. Zabieg powinien wykonać lekarz, który specjalizuje się w tej dziedzinie medycyny estetycznej. Wbrew obiegowym opiniom, zabieg ten wymaga dużych umiejętności i doświadczenia od lekarza, gdy oczekujemy naturalnego efektu.

 

Zauważamy, że dużo osób młodych poddaje się powiększaniu ust, chcą poprawić kontur oraz uwydatnić wargi. Osoby dojrzałe dzięki temu zabiegowi chcą wyraźnie się odmłodzić, odzyskując objętość, nawilżenie oraz kolor ust.

 

Kwasu hialuronowy używa się również w celu korekcji dysproporcji pomiędzy wargami, doświadczony lekarz potrafi uzyskać zmysłowy i bardzo naturalny efekt. Zauważamy, że wiele kobiet zaczęło regularnie korzystać z kwasu hialuronowego, traktując modelowanie ust na równi z tradycyjnymi zabiegami kosmetycznymi.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie wymaga szczególnych przygotowań, jednak przed wykonaniem zabiegu należy skonsultować się z lekarzem w celu wykluczenia przeciwwskazań takich jak:

- ciąża i okres karmienia piersią,
- infekcje,
- opryszczka,
- nowotwory,
- choroby autoimmunologiczne.

Ważną informacją jest, że w dniu poprzedzającym zabieg i w pierwszej dobie po jego wykonaniu nie wolno spożywać alkoholu i witaminy C.

 

Zabieg powiększania ust trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Preparat/żel wstrzykuje się za pomocą cienkich igieł. Zdarza się, że niektórzy pacjenci czują znaczny dyskomfort w czasie nakłuwania ust. Poziom tych odczuć uzależniony jest od rodzaju użytego środka znieczulającego oraz indywidualnego progu bólu.

 

Uwaga! "dziubek", czyli nienaturalny wygląd po powiększaniu ust jest wynikiem użycia zbyt dużej ilości wypełniacza. Dlatego pamiętajcie, że nie sztuką jest wypełnić usta i użyć dużo preparatu ale sztuką jest powiększyć usta odpowiednią ilością preparatu!

 

Jednym z dobrych produktów przeznaczonym do wypełnienia ust jest RESTYLANE. Wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w odpowiedniej objętości zapewniającej zamierzony efekt:

Zaakcentowanie brzegów ust
Wypełnienie czerwieni warg
Zwiększenie objętości warg
Uniesienie kącików ust

 

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym.

 

Należy tez pamiętać , że nie zawsze znaczne powiększenie ust jest pożądane. Wręcz przeciwnie, w większości przypadków delikatny retusz jest wystarczający w uwydatnieniu ust i zachowaniu ich naturalnego wyglądu.

 

Każda pacjentka wymaga indywidualnego traktowania. Po zabiegu może utrzymywać się obrzęk przez kilka dni, jak również zasinienia związane z wkłuciem.

 

Efekt utrzymuje się przez 6-9 miesięcy. Czas ten zależy od indywidualnych cech u danej osoby (ruchy mimiczne) oraz rodzaju użytego preparatu. Po wykonaniu kolejnych zabiegów efekt utrzymuje się dłużej oraz zużywa się coraz mniej preparatu. 

 

Adres:

Happy & Beauty
Aleje Jerozolimskie 151 lokal U2 (I Pietro),
02-326 Warszawa
 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 20:00
wtorek: 10:00 - 20:00
środa: 10:00 - 20:00
czwartek: 10:00 - 20:00
piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

Rejestracja:

  +48 22 118 44 14

   +48 577 414 714

  salon@happy-beauty.pl

Dojazd:

Autobusy nr:

127, 158, 159

Parkowanie:

Parking przed budynkiem,
wjazd od ulicy Sękocińskiej.

Płatności:

Płatności można dokonywać:

gotówką, kartą płatniczą lub przelewem

Karta

 

Nasz numer konta to:

PKO BP SA

10 1020 1068 0000 1102 0318 9107

© 2019 Salon Urody & SPA Happy & Beauty - Manicure , Pedicure, Salon kosmetyczny, Medycyna estetyczna - Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone.