Czy prawdziwy mężczyzna robi manicure???

Czy prawdziwy mężczyzna robi manicure???

Jak sądzicie, czy mężczyźnie wypada chodzić do salonu kosmetycznego? Korzystać z zabiegów na twarz, dłonie, stopy czy z medycyny estetycznej?

Tak, wypada a nawet jest wskazane.

Każdy z nas chce wyglądać dobrze, niezależnie czy jest to kobieta czy mężczyzna. Zadbana skóra, zadbane dłonie, stopy to nasza wizytówka. Panowie również mogą a nawet powinni korzystać z ofert salonów kosmetycznych. Świadomość mężczyzn w dziedzinie pielęgnacji rośnie z roku na rok, świadczą o tym nowo powstałe salony fryzjerskie i barberskie dedykowane tylko dla mężczyzn.

Męski manicure – dlaczego warto i jak to wygląda?

manicure męski, zadbane dłonie męskie, manicure men, męski manicure warszawa

Wszyscy wiedzą, że dłonie są wizytówka człowieka i warto o niemanicure męski, zadbane dłonie męskie, manicure men, męski manicure warszawa dbać. Męskie dłonie również

wymagają troskliwej pielęgnacji. Odgrywają dużą role w mowie ciała, zdradzają osobowość a nawet usposobienie człowieka. Zadbane dłonie nie ustępują w kreowaniu dobrego wizerunku zadbanej cerze czy dobrze wyprasowanym ubraniom. Mówiąc o manicure mamy bowiem na myśli przywrócenie paznokciom zdrowego wyglądu a dłoniom nawilżenia.

Wydaje się, że na męskie paznokcie nikt nie zwraca uwagi. To mit! Zadbane dłonie od razu rzucają się w oczy. Pokazujesz je witając się z kimś, trzymając telefon, odbierając resztę w sklepie czy pisząc. To właśnie dłońmi gestykulujesz w trakcie rozmowy, gdzie zwracają one na siebie uwagę.  Pielęgnując paznokcie, jak i całe dłonie, pokażesz, że dbasz o siebie, to higiena osobista. Męski manicure to żaden obciach, ani nie przejaw metro seksualizmu, to zwyczajna dbałość o siebie i wyraz szacunku dla innych.

Męski manicure nie różni się wiele od tego przeznaczonego dla kobiet. Czasami mamy wrażenie, że manicurzystka poświęca dużo więcej czasu na manicure męski, gdyż męskie dłonie mają grubsze paznokcie, skórki i często bywają mocno przesuszone a nawet zaniedbane. Męski manicure to pierwszy etap do zadbanego wyglądu.

Męski manicure nie zakłada malowania paznokci, jedynie na życzenie klienta możemy położyć odżywkę.

Panowie my kobiety uwielbiamy silne męskie i wypielęgnowane dłonie. Panowie do dzieła!

manicure męski, zadbane dłonie męskie, manicure men, męski manicure warszawa,

Dla panów, których skóra jest bardzo zniszczona polecamy dodatkowo zabieg pielęgnacyjny na dłonie SPA. Peeling z masażem, następnie maska, którą ogrzewamy, a na koniec dedykowany jest lekki krem. Dłonie po takim zabiegu są gładkie, skóra zmiękczona i nawilżona.

W kliku słowach przedstawimy jak wygląda zabieg manicure męskiego.

Manicurzystka przed przystąpieniem do pracy przeprowadza wywiad, poznaje oczekiwania klienta, ogląda dłonie i proponuje odpowiedni zabieg. Kolejnym krokiem jest dezynfekcja skóry dłoni. Następnie zmiękczenie i odepchniecie skórek (to tzw. manicure biologiczny) lub wycięcie skórę za pomocą ciążek (manicure klasyczny).

Paznokcie są skracane i nadawany jest im wcześniej ustalony kształt. Powierzchnia płaytki paznokcia zostaje wyrównana i wypolerowana. Używa się do tego specjalnych polerek. Na koniec według życzenia nakłada się odżywkę do paznokci lub pokrywa płytkę „męskim” lakierem, na który decyduje się niewielu mężczyzn. Zabieg kończymy wmasowaniem w dłonie kremu odżywczego.

Męski manicure w większości salonów na stałe zagościł w ofercie.

Cała procedura jest bezbolesna. Zdecydowanie można powiedzieć, że przyjemna i relaksująca a zarazem poprawiająca wygląd naszych dłoni i paznokci.

O czy należy wiedzieć i na co zwrócić uwagę wybierając salon kosmetyczny?

Przede wszystkim profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych usług, na higienę miejsca zabiegu, na sterylność narzędzi.

Panowie! Estetycznie, wypielęgnowane dłonie są jednym z najważniejszych elementów męskiego look-u i stanowią swoistą elegancką wizytówkę.

Zapraszamy ☺

manicure męski, zadbane dłonie męskie, manicure men, męski manicure warszawa,manicure męski, zadbane dłonie męskie, manicure men, męski manicure warszawa,

 

 

 

Adres:

Happy & Beauty
Aleje Jerozolimskie 151 lokal U2 (I Pietro),
02-326 Warszawa
 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 20:00
wtorek: 10:00 - 20:00
środa: 10:00 - 20:00
czwartek: 10:00 - 20:00
piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

Rejestracja:

  +48 22 118 44 14

   +48 577 414 714

  salon@happy-beauty.pl

Dojazd:

Autobusy nr:

127, 158, 159

Parkowanie:

Parking przed budynkiem,
wjazd od ulicy Sękocińskiej.

Płatności:

Płatności można dokonywać:

gotówką, kartą płatniczą lub przelewem

Karta

 

Nasz numer konta to:

PKO BP SA

10 1020 1068 0000 1102 0318 9107

© 2020 Salon Urody & SPA Happy & Beauty - Manicure , Pedicure, Salon kosmetyczny, Medycyna estetyczna - Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone.