Makijaż permanentny

Makijaż permanentny


1. Brwi - Microblading


Technika makijażu permanentnego zapewniająca najbardziej naturalny efekt. Microblading polega na „rysowaniu” włosków przy użyciu manualnego pena. W przypadku tej techniki makijażu permanentnego pigment wprowadzany jest stosunkowo płytko. Utrzymanie się efektu jest sprawą bardzo indywidualną, zależną od wielu czynników. Standardowo Microblading powinien utrzymać się do roku, po roku w naszym salonie rekomendowane jest odświeżenie makijażu

Przygotowanie do zabiegu:

• Na około 2-3 tygodnie przed zabiegiem należy przyjmować Rutinoscorbin
• Na około 2-3 tygodnie przed zabiegiem rezygnujemy z regulacji, henny lub farbowania brwi
• Tydzień przed zabiegiem należy wykonać peeling twarzy i mocniej „przetrzeć” brwi.
• Dzień przed zabiegiem NIE wolno pić alkoholu, zażywać narkotyków ani leków rozrzedzających krew w tym przeciwbólowych i aspiryny
• W dniu zabiegu NIE wolno pić kawy ani mocnej herbaty

Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które:

✓ mają ubytki lub całkowity brak brwi
✓ zależy im na naturalnym wyglądzie bez efektu tatuażu na brwiach
✓ chcą uzyskać efekt podniesienia brwi
✓ często robią hennę i lubią efekt “idealnych brwi”
✓ cenią sobie czas i nie chcą go marnować na codzienny makijaż brwi kredką lub cieniem
✓ mają asymetrię brwi i chcą je wyrównać
✓ chcą wyglądać perfekcyjnie 24 h na dobę

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

✗ ciąża, okres karmienia piersią
✗ choroby skórne w miejscu zabiegu
✗ podwyższona temperatura ciała
✗ choroba nowotworowa (możliwość wykonania zabiegu ok. pół roku po wyleczeniu)
✗ cukrzyca w fazie nieustabilizowanej
✗ hemofilia
✗ opryszczka
✗ zaawansowana choroba tarczycy
✗ łuszczyca
✗ długotrwałe przyjmowanie leków rozrzedzających krew. Sterydy, NLPZ.
✗ zabieg z zakresu medycyny estetycznej, silne złuszczanie (co najmniej 2 miesiące po)
✗ epilepsja, padaczka

2. Brwi ombre – brew jaśniejsza u nasady, a bardziej nasycona przy końcówce


Efekt OMBRE to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. .

3. Makijaż permanentny ust – zmysłowe i perfekcyjne usta na stałe


Makijaż permanentny ust to rozwiązanie dla osób, których usta są zbyt blade, wąskie lub mają nieregularne kontury. Taki niekorzystny wygląd może pojawić się z wiekiem, lecz niektóre kobiety po prostu mają taki, a nie inny kształt ust. Aby poprawić ich wygląd i sprawić, że będą pełniejsze, można zastosować operację plastyczną. Makijaż permanentny ust jest mniej radykalnym i mniej kosztownym pomysłem, a pozwala na efektywne podkreślenie warg i wydobycie ich koloru.

Kontur, cieniowanie a może wypełnienie ust?

Możesz zdecydować się na wyrównanie konturu ust za pomocą makijażu permanentnego. Sprawdzi się to u kobiet narzekających na nieregularne i wąskie usta. Przyczyniają się do tego:

• uszkadzające skórę promieniowanie UV,
• utrata wody w skórze,
• zmiany hormonalne,
• problemy zdrowotne.

Blade usta, zlewające się ze skórą wokół nich, mogą być skorygowane za pomocą konturu oraz wypełnienia ust kolorem. Wypełnianie ust kolorem jest droższym rozwiązaniem, jednak sam kontur bywa niewystarczający, aby zapewnić sobie pociągający wygląd. Niezbyt pełne usta można wypełnić kolorem cieniowanym, co optycznie je powiększa.

4. Makijaż permanentny oczu – sposób na piękne spojrzenie


Marzysz o wyrazistym, głębokim spojrzeniu, a może chcesz, aby Twoje oczy były zawsze podkreślone? Masz dość codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż jest w porządku? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, to znaczy, że makijaż permanentny oczu jest dla Ciebie idealny! Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd.

Kreska górna zagęszczającą linię rzęs

Jeśli na co dzień nie malujesz się mocno wybierz delikatną kreskę zagęszczającą linię rzęs. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, ale wszyscy zauważą, że masz piękne oczy i gęste rzęsy!

Kreska dekoracyjna oka

Makijaż permanentny oczu może być też mocniejszy. Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka. Na stałe będzie zdobić Twoje spojrzenie i Twoje oczy będą zawsze gotowe na wielkie wyjście!

Kreska dolna oka

Kreska dolna oka dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe. Przed wykonaniem makijażu permanentnego linergistka narysuje wstępny rysunek kredką, abyś mogła przekonać się, czy dobrze się w niej czujesz.

Odbierz KUPON 20zł za zapisanie do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kupon 20zł*.
Nie bój się - nie spamujemy!
* do zrealizowania dla zabiegu powyżej 100zł

Zapisując się akceptujesz REGULAMIN.

Zostałeś poprawnie zapisany!