Makijaż

Wykonujemy makijaż dzienny, który ma za zadanie wydobycie naturalnego piękna kobiety. Podkreśla wszystkie walory naszej urody pozostając zarazem niezauważonym. Makijaż dzienny ma przede wszystkim za zadanie zaretuszowanie niedoskonałości, dlatego wykonywany jest z dobrze dobranych kosmetyków. Podkład w makijażu dziennym ma odcień jak najbardziej zbliżony do koloru naszej cery, aby uniknąć nieprzyjemnego efektu maski (tapety) lub nienaturalnej bladości.

Makijaż wieczorowy, okazjonalny wykonujemy na specjalną okazję. Przygotowując makijaż wieczorowy pamiętamy o tym, by dostosować go do pory dnia, w jakiej mamy zamiar się w nim pokazać. Światło świec oraz sztuczne oświetlenie to istne pochłaniacze kolorów, z tego powodu makijaż opiera się na wyrazistych i intensywnych barwach oraz wyostrzonych konturach. Mocny i wyrazisty make-up wieczorowy znacznie różni się od subtelnego i naturalnego makijażu dziennego.

W makijażu wieczorowym śmiało pozwalamy sobie na ciemniejszy podkład, bardziej nasycone barwy cieni. Wieczór to czas w którym mile widziane są wszystkie efekty połysku i blasku, do zastosowania także w makijażu. Drobinki brokatu na powiece pięknie rozświetlą spojrzenie w blasku świec. Podczas tworzenia makijażu wieczorowego odważnie korzystamy z różu, wykorzystywane przez nas dodatki takie jak drobinki złota na dekoldzie dodają niezwykłości i wyjątkowości całej stylizacji.

Kwintesencją wieczorowego makijażu są oczy, mocno i wyraziście podkreślone tuszem rzęsy lub doklejone spektakularne kępki rzęs.

W Naszym salonie wykonujemy makijaż ślubny, który ma na celu wydobycie walorów urody na twarzy przyszłej Panny Młodej.

Twój ślub jest okazją, by naprawdę zabłysnąć. Tego dnia każda Panna Młoda chciałaby wyglądać pięknie i olśniewająco. Zjawiskowa suknia i odpowiednio dobrana fryzura to jednak nie wszystko, istotny jest także precyzyjnie wykonany makijaż.


Odbierz KUPON 20zł za zapisanie do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kupon 20zł*.
Nie bój się - nie spamujemy!
* do zrealizowania dla zabiegu powyżej 100zł

Zapisując się akceptujesz REGULAMIN.

Zostałeś poprawnie zapisany!