Pedicure i SPA

Pedicure i SPA


Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny to dopieszczenie stóp. Zabieg polega na relaksującej kąpieli. Po niej nastąpi kompleksowy rytuał pielęgnacyjny – skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięciu skórek, pozbycie się zrogowaciałego naskórka za pomocą tarki. Następnie starannie wygładzamy go frezarką nie zapominając na koniec o relaksującym masażu z użyciem kremu zmiękczająco-wygładzającego. Paznokcie malujemy klasycznym lakierem.Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to zabieg gwarantujący trwałość na paznokciach stóp do 4 tygodni. W skład wchodzi pedicure klasyczny i malowanie lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie UV/LED. W ofercie znajdziecie bogatą paletę kolorów, która zaspokoi każdą z Pań. Atutem tego rodzaju pedicuru jest możliwość założenia butów od razu po zabiegu bez obaw o jego uszkodzenia.


Zdjęcie lakieru hybrydowego polega na opiłowaniu wierzchniej warstwy hybrydy, nałożeniu oliwki w celu zabezpieczenia płytki paznokcia i kompresów z profesjonalnym płynem do usuwania lakieru, co trwa około 10 min.


Pedicure leczniczy

Pedicure leczniczy, określany również jako pedicure specjalistyczny czy pedicure medyczny to szeroki wachlarz zabiegów specjalistycznej pielęgnacji stóp. Zabiegi specjalistycznego pedicure mają na celu usunięcie zmian, które utrudniają swobodne poruszanie się.


Pedicure leczniczy usuwa dolegliwości takie jak:

• modzele
• odciski
• pękające pięty
• wrastające paznokcie
• zmiany chorobowe skóry stóp i płytki paznokciowej
• bolesne miejsca (np. halluxy)Pedicure kwasowy

Pedicure wykonany za pomocą kwasów kosmetycznych. Kwasy zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stóp i pięt skłonnych do pękania. Innowacyjny wieloetapowy zabieg, którego wykonanie nie wymaga frezarki ani omegi. Zabieg wykonany kwasami ma właściwości nie tylko upiększające, a także lecznicze. Po zabiegu skóra pięt staje się gładka i miękka w dotyku. Pedicure kwasami to zabieg komfortowy, szybki i przyjemny. Pedicure kwasami jest najbezpieczniejszym zabiegiem dla osób chorych na cukrzycę.
Opis zabiegu:
1. Nakładamy na powierzchnię stopy nasączone kwasami plastry. Szczelnie owijamy folią.
2. Czekamy 15 do 20 minut w zależności od stopnia zrogowacenia naskórka.
3. Zdejmujemy folię, usuwamy plastry wraz z rozpuszczonym naskórkiem przy pomocy plastikowego nożyka.
4. Pozostałości naskórka usuwamy za pomocą tarki.
5. Na koniec aplikujemy odżywczy krem, mający właściwości nawilżające, wykonując przy tym masaż.Pedicure SPA

Zabieg polega na odnowie i regeneracji Twoich stóp. Polecamy do wyboru cztery zabiegi, które zatroszczą się o skórę stóp. Do jego wykonania wykorzystujemy mineralne sole do kąpieli stóp, następnie peelingu wygładzającego najbardziej popękaną i suchą powierzchnię stóp. Wykończeniem zabiegu jest masaż z nałożeniem maski zawierającej starannie wyselekcjonowane składniki oraz kremu (w zależności od rodzaju zabiegu). Twoje stopy będą wdzięczne za tak troskliwą regenerację.


Zabieg – regeneracja i odświeżenie

Zabieg na stopy odświeżająco - przeciwpotowy przeznaczony dla charakterystycznych i niezwykle częstych problemach stóp – nadmiernym rogowaceniu, nadpotliwości i opuchnięciu. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym sprawia i niweluje dolegliwości ale również pozostawia wrażenie „lekkich” i odświeżonych stóp. Efekty widoczne po zabiegu – nawilżenie i zmiękczenie warstwy rogowej naskórka, wzmocnienie naturalnej bariery ochronnej, zredukowanie nadmiernej potliwości stóp, poprawienie mikokrążenia i redukowanie opuchnięć. Ulga dla zmęczonych stóp.


Zabieg – egzotyczny pedicure SPA

Zabieg na stopy regeneracyjno - wygładzający przeznaczony dla suchej skóry stóp, ma na celu przywrócenie stopom zdrowego i pięknego wyglądu a jednocześnie odprężenie całego organizmu. Dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych wygładza skórę, pozostawiając stopy gładkie i zrelaksowane. Efekty widoczne po zabiegu – nawilżenie i wygładzenie skóry stóp, zapobieganie nadmiernemu rogowaceniu i pękaniu, wrażenie lekkich, odprężonych i odświeżonych stóp.


Zabieg – acid

Zabieg na stopy złuszczający na silne zrogowacenia przeznaczony dla suchej, szorstkiej i zniszczonej skóry stóp, ze skłonnością do powstawania modzieli i odcisków. Efekty widoczne po zabiegu – silne zmiękczenie, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, stymulowanie odnowy i regeneracji naskórka, intensywne wygładzenie, zmniejszenie skłonności do nadmiernego rogowacenia i pękania naskórka.


Odbierz KUPON 20zł za zapisanie do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kupon 20zł*.
Nie bój się - nie spamujemy!
* do zrealizowania dla zabiegu powyżej 60zł

Zapisując się akceptujesz REGULAMIN.

Zostałeś poprawnie zapisany!