Stylizacja i przedłużanie rzęs

Stylizacja i przedłużanie rzęs


Henna i regulacja

Proponujemy Paniom farbowanie brwi i rzęs metodą naturalną - henną (żelową i proszkową). Wyraźnie zaznaczona oprawa oka zmienia nie tylko spojrzenie, nadaje twarzy wyrazu i charyzmy. Henna wystarcza na około 4 tygodnie. Henna to bardzo bezpieczny, szybki i tani zabieg. trwa zaledwie 15 minut.

W ofercie naszego Salonu kosmetycznego mamy bogaty wybór kolorów henny, od czerni po naturalny brąz. Jeśli zdecydujesz sie na komplet - henna brwi i rzęs z regulacją, zarezerwuj 30 minut. Bez względu na to, czy brwi regulujesz pęsetą, czy metodą woskową, gwarantujemy, że efekt będzie tak samo piękny. Nie wiesz który kolor będzie dla Ciebie odpowiedni? Zaufaj nam my pomożemy Ci w wyborze.


Czytaj więcej

Kosmetyczna henna rzęs i brwi

Henna w zależności od Twojego rodzaju skóry może utrzymywać się od 1-4 tygodni. Jeśli chcesz cieszyć się wyraźnie zaznaczonymi brwiami dłużej - pamiętaj, przez minimum 24 godziny nie zmywaj ich mleczkiem i nie nakładaj tłustych preparatów - henna nie lubi niczego, co tłuste :) Jeśli zdecydujesz sie na komplet - henna brwi i rzęs z regulacją, zarezerwuj 30 minut. Bez względu na to, czy brwi regulujesz pensetą, czy metodą woskową, gwarantujemy, że efekt będzie tak samo piękny.Przedłużanie rzęs

Jedną z najpopularniejszych metod zagęszczania rzęs jest przedłużanie metodą 1:1, którą wykonujemy w Naszym salonie . Polega ona na doklejaniu pojedynczej syntetycznej rzęsy do każdej naturalnej. Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy.

Zalecane jest wykonanie henny przed zabiegiem przedłużania zrobienie henny aby zniwelować różnicę w kolorze, ponieważ sztuczne rzęsy dokleja się z zachowaniem 1 mm odstępu od skóry. W dniu zabiegu nie należy malować rzęs, ponieważ demakijaż może je osłabić i niepotrzebnie natłuścić. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do sześciu tygodni, aby stale cieszyć się świetnie wyglądającymi rzęsami w dobrej kondycji, ich uzupełnianie należy powtarzać mniej więcej co 3 - 4 tygodnie.

Czytaj więcej

Laminacja rzęs i keratynowy lifting rzęs

Laminacja rzęs i keratynowy lifting rzęs to połączenie odżywiania, trwałego pokręcenia i przyciemnienia rzęs. Zabieg ten skierowany jest dla osób, których rzęsy są cienkie, proste, mało wyraziste i dla osób, które z różnych powodów nie mogą poddać się zbiegowi przedłużania rzęs.
Zabieg delikatnie uniesie, podkręci i przyciemni rzęsy. Staną się one bardziej wyraziste i widoczne. Zabieg wypełni wszystkie szczeliny i nierówności rzęs, nawilży je i pogrubi.
Produkty do laminowania zawierają naturalne składniki i są bezpieczne. Do zabiegu używamy wałeczki różnej grubości w zależności jakie podkręcenie i podniesienie chcemy uzyskać.
Pierwszym etapem zabiegu jest nałożenie preparatu, który sprawi że włoski się podniosą od nasady ku samej górze i nabiorą kształtu.
Kolejnym etapem jest wprowadzenie w głąb włosa odżywczych składników, następnie naniesienie pigmentu koloryzującego rzęsy.
Ostatnim etapem jest nałożenie produktu, który wzmocni i pogrubi naturalne rzęsy. Zadaniem tego produktu jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia rzęs oraz odbudowa utraconych protein.
Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie, błyszczące oraz przyciemnione. Efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.

Pielęgnacja po zabiegu:
- Unikanie sauny i basenów,
- Nie moczyć rzęs,
- Nie pocierać oczu,
- Nie malować rzęs do 24 godzin po zabiegu.

Przeciwwskazania:
- Choroby alergiczne oczu,
- Jęczmień na powiekach,
- Infekcje oczu( zapalenie spojówek)
- Zapalenie rogówki,
- Nadwrażliwość oczu.
- Kobiety w ciąży,
- Operacje wokół oczu.

Odbierz KUPON 20zł za zapisanie do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kupon 20zł*.
Nie bój się - nie spamujemy!
* do zrealizowania dla zabiegu powyżej 100zł

Zapisując się akceptujesz REGULAMIN.

Zostałeś poprawnie zapisany!