Opalenizna w 15 min - opalanie natryskowe

Święta, Sylwester i karnawał już za chwilę😊 Chcesz pięknie wyglądać? A może poprawić sobie nastrój? To opalanie natryskowe będzie świetnym rozwiązaniem. Opalenizna w 15 min a będziesz wyglądać rewelacyjnie, jak po urlopie. Jeśli nie znasz jeszcze bezpiecznego opalania natryskowego a chcesz się dowiedzieć więcej  to trafiłeś w dobre miejsce.

Opalanie natryskowe to jedna z bezpiecznych metod opalania. Zaletą jest zdrowo wyglądająca skóra, muśnięta piękną i naturalnie wyglądającą opalenizną.

Opalanie natryskowe dedykowane jest również dla kobiet w ciąży. Jest to istotne, ponieważ ta metoda polega na spryskaniu ciała odpowiednim barwnikiem, który pokrywa skórę delikatnym odcieniem brązu i dodatkowo nawilża i odżywia skórę. Preparat stosowany do opalania natryskowego jest bezpieczny i łagodny dla skóry. Nie wywołuje alergii i podrażnień. Formuła preparatów samoopalających firmy Fake Bake zawiera najlepsze naturalne składniki brązujące takie jak: Erytrulozę, DHA oraz DMI. Efekt opalania jest natychmiastowy.

PRZYGOTOWANIE:

Przed opalaniem natryskowym warto odpowiednio przygotować skórę do zabiegu. Przynajmniej 24h przed zabiegiem warto zrobić depilację ciała i peeling. Warto zwrócić na to uwagę, gdyż skóra powinna mieć czas na regenerację a po depilacji, aby czerwone kropki i zadrapania mogły zniknąć. Po wykonaniu depilacji nie nawilżamy ciała, nie smarujemy go balsamem. W dniu opalania natryskowego nie należy używać perfum czy antyperspirantu. Efekty opalania natryskowego będą widoczne, jeśli skóra będzie sucha.

ZABIEG:

Opalanie natryskowe wykonywane jest kabinie specjalnie do tego zabiegu przystosowanej. Wchodzi się do niej najczęściej w klapkach i  bieliźnie jednorazowej lub kostiumie kąpielowym. Czasami klienci na własną prośbę chcą opalania nago. Włosy chronione są czepkiem. Rozpoczyna się proces opalania. Kosmetyczka spryskuje ciało przy użyciu specjalnego urządzenia, aż do momentu uzyskania odpowiedniego odcienia skóry. Przygotowanie do opalania trwa około 5-10 minut, natomiast sam zabieg to około 15 minut. Po wykonanym zabiegu należy odczekać kolejne kilka minut, żeby opalenizna się utrwaliła. Na zabieg należy przyjść w luźnych, ciemnych ubraniach.

PO ZABIEGU:

Po opalaniu natryskowym nie można się kąpać przez kilka godzin. Po upływie tego czasu najlepiej delikatnie umyć ciało mydłem lub płynem. Nie stosować myjek a nie używać gąbki. Po zabiegu warto regularnie nawilżać skórę, tu należy zwrócić uwagę aby balsam był nawilżający a nie natłuszczający, wtedy opalenizna utrzymuje się dłużej. Dobrze jest unikać wizyt w saunie, kąpieli w chlorowanej wodzie i jacuzzi. Nie wykonujemy peelingów ani nie po suszymy skóry mocnym pocieraniem.

DLA KOGO:

Opalanie natryskowe to bezpieczny zabieg. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o bardzo jasnej karnacji, a dla osób, które cenią sobie atrakcyjny wygląd i uwielbiają opaleniznę bez narażania skóry na promieniowanie UV. Polecane osobom, które nie mogą opalać się na słońcu ani w solarium.

PRZECIWSKAZANIA:

Głównym przeciwskazaniem do opalania natryskowego są alergie skórne, łuszczyca, rany, wypryski, napastliwość i astma. Osoby cierpiące na wszelkie choroby skóry oraz mające świeże rany na ciele niestety nie powinny poddawać się opalaniu. W przypadku kiedy mamy wątpliwości, czy możemy skorzystać z opalania natryskowego możemy poradzić się osoby, która wykonuje opalanie natryskowe.

UTRZYMANIE EFEKTU:

Opinii jest wiele, utrzymanie się efektu zależy od tego, jak pielęgnujemy swoją skórę. Stosowanie się do zaleceń wydłuży efekt opalania. Efekt powinien utrzymywać się na skórze przez 7-10 dni. Po upływie tego czasu opalenizna natryskowa zaczyna schodzić. Są miejsca gdzie opalenizna schodzi szybciej, związane jest to z większym tarciem wywołanym przez ubranie oraz zwiększoną potliwością. Czyli: pod pośladkami, pod biustem, pod kolanami i w  okolicach pach. Pojawienie się na ciele plam w trakcie schodzenia opalenizny można wyeliminować, najprostszym rozwiązaniem będzie wykonanie peelingu.

ZALETY:

  • mogą korzystać osoby chore na raka, kobiety w ciąży
  • nie przyspiesza starzenia się skóry i jej nie uszkadza
  • bezpieczne dla zdrowia
  • pozwala na wybranie i stopniowanie efektu
  • optyczne wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
  • trwalsze niż samoopalaczy.
  • utrzymuje się przez 7-10

UWAGA:

Tatuaż – kolorowe tatuaże należy omijać przy opalaniu natryskowym,  w przypadku świeżych tatuaży, zadrapań czy ran należy unikać kontaktu z preparatem. Tatuaże jednokolorowe ciemne można opalać natryskowo. 

Ślub, uroczystość – opalanie natryskowe należy wykonać 2-3 dni przed.

Bielactwo -  opalanie natryskowe może delikatnie przyciemnić plamy.

Zapraszamy na zabiegi😊

 

gdzie opalanie natryskowe w warszawieOpalnie warszawa

 

Jak działa opalanie natryskowe

 

Adres:

Happy & Beauty
Aleje Jerozolimskie 151 lokal U2 (I Pietro),
02-326 Warszawa
 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 20:00
wtorek: 10:00 - 20:00
środa: 10:00 - 20:00
czwartek: 10:00 - 20:00
piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

Rejestracja:

  +48 22 118 44 14

   +48 577 414 714

  salon@happy-beauty.pl

Dojazd:

Autobusy nr:

127, 158, 159

Parkowanie:

Parking przed budynkiem,
wjazd od ulicy Sękocińskiej.

Płatności:

Płatności można dokonywać:

gotówką, kartą płatniczą lub przelewem

Karta

 

Nasz numer konta to:

PKO BP SA

10 1020 1068 0000 1102 0318 9107

© 2020 Salon Urody & SPA Happy & Beauty - Manicure , Pedicure, Salon kosmetyczny, Medycyna estetyczna - Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone.