Masaże

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego nasze niektóre masaże w gabinecie min.: masaż pleców, masaż leczniczy, masaż sportowy oraz masaż klasyczny.

Poniżej przestawiamy pełną ofertę masaży - wybierz masaż dla siebie i zarezerwuj termin:


Masaż dla dwojga


Masaż to świetna okazja na odprężenie. Relaksujący masaż ciała dla dwóch osób. Zaproś swoją drugą połówkę na chwilę relaksu i cieszcie się przyjemnością razem! Profesjonalnie wykonany masaż zapewnia rozluźnienie mięśni i redukcję napięć. Łagodna muzyka, zapach świec i olejków oraz miła atmosfera pomogą zapomnieć o codzienności, zrelaksuje i zbliży do siebie. Masaż wykonywany jest jednocześnie w jednym gabinecie. Zmysłowy masaż dla dwojga to najlepszy pomysł na uczczenie i pielęgnowanie miłości. Wspólnie spędzone chwile, które na długo pozostaną w pamięci:-) 

Cena 320 zł (60 min)

masaże dla dwojga Warszawa


Masaż regeneracyjny


Jeden z masaży sportowych sprawdza się doskonale po maratonie, siłowni, intensywnym pływaniu, jeździe na nartach, ogólnie wytężonej aktywności fizycznej. Są to sprawdzone techniki masażu kompresyjnego, drenażu limfatycznego i innych technik masażu. Jest to masaż pomagający wyprowadzić mediatory stanów zapalnych i bólowych z naszego organizmu, przyspiesza powrót do komfortu dnia codziennego.

Cena 150 zł (50 min)
masaż regeneracyjny warszawa

 

 

Masaż Sportowy


Masaż Sportowy -  masaż mający na celu zwiększenie naszych możliwości związanym z wykonywaną aktywnością fizyczną. Ma za zadanie między innymi zwiększyć  zakres ruchomości i wydolności naszych mięśni , zniwelować przykurcze i inne restrykcje w obrębie głównie kończyn. Doskonały przed maratonem lub innymi wymagającymi wyzwaniami sportowymi.

Cena 150 zł (50 min)
masaż sportowy warszawa

Masaż antystresowy


Masaż głowy pomagający przy migrenie, bruksizmie i innych napięciowych dysfunkcjach w obrębie głowy i twarzy. Jest to masaż łączący różne techniki z zakresu masażu, osteopatii, akupresury twarzy i technik powięziowych.
 
Cena 180 zł (60 min)
 
masaż antystresowy
Bardzo efektywny masaż łączący w sobie techniki masażu tkanek głębokich, manualnej terapii punktów spustowych, technik powięziowych i innych technik osteopatycznych. Masaż w szczególności polecany jest osób żyjących w ciągłym stresie i niedoczasie. Pomaga on zmniejszyć napięcie mięśniowe, przykurcze i ogólne bóle kręgosłupa.
 
Cena 150 zł (50 min)
 
masaż terapeutyczny karku i kręgosłupa
 

Drenaż Limfatyczny


Drenaż Limfatyczny - bardzo przydatna technika szczególnie dla tych osób które często mają tzw syndrom ciężkich nóg. Jest to technika bardzo efektywnie drenująca nadmiar wody z naszego organizmu. Działa także antycellulitowo i co ważne jest delikatna można ją zaliczyć do masaży relaksacyjnych.

Cena 150 zł (50 min)
 
masaż limfatyczny

 


Masaż Holistyczny


Coraz większą popularnością cieszą się masaże holistyczne. Cóż to jest?

Holizm od greckiego słowa „holos” oznacza całość -  nazwa została zaczerpnięta z medycyny holistycznej, która zakłada, że stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie.

RS Holistic Massage  czyli "Wolność ciała" to dynamiczna artykulacja w stawach, poprawia trofizm w torebce stawowej oraz wytwarzany bardziej aktywnie jest płyn stawowy, co powoduje pojawienie się uczucia wolności ciała. Masaż holistyczny skutecznie wpływa na układ nerwowy, limfatyczny, tkankę powięziową i mięśniową oraz więzadła ścięgna. To nie tylko rozluźnienie to stan umysłu, ducha i ciała wzajemnie wpływają na siebie.

Wskazania do tej techniki: stres, bóle mięśni, brak elastyczności stawów, obrzęki, zmęczenie.

Cena 180 zł (60 min)

Cena 250 zł (90 min)

masaż ciała holistyczny warszawa, holistyczny masaż warszawa, masaz warszawa ochota, najlepsze masaże warszawa, salon urody i spa warszawa ochota, spa warszawa ochota, świetny masaż warszawa, masaż relaksacyjny warszawa, klasyczny masaż warszawa, zabiegi na ciało warszawa, masaż wyszczuplający, masaż bańką chinską, masaż czekoladowy, masaż miodem, masaż pomarańczami, masaż

 

Holistyczny masaż dla kobiet w ciąży

 

Masaż holistyczny można wykonywać kobietom w ciąży. W przypadku kobiet w ciąży ważna jest pozycja w jakiej można wykonywać masaż oraz podwojenie uwagi podczas masażu. To  specjalna terapia „opieki”, jakości i relaksu. Dzięki wygodnej pozycji bocznej wykonywany jest dokładny masaż szyi i masaż stóp. Masaż zmniejsza obrzęki, łagodzi zmęczenie, rozluźnia szyję i kark. Holistyczna technika masażu ma na celu dynamiczne odblokowywanie stawów czyli „Swoboda ciała”. Podczas masażu będziesz się relaksować i odpoczywać.

Zaleca się ten rodzaj masażu raz lub dwa razy w tygodniu. Czas trwania masażu holistycznego dla kobiet w ciąży to 90 minut. Technika masażu jest wyjątkowym podejściem do klienta, wykonywana zgodnie z systemem masażu RS Holistic Massage.

Podaruj sobie odrobinę relaksu w tak wyjątkowym stanie ☺.

Cena 240 zł (90 min)

 

Masaż holistyczny twarzy

 

Holistyczny masaż twarzy to nie tylko masaż to  Technika masażu obejmuje dekolt, bark, szyję, głowę i twarz. Dzięki zastosowaniu słynnego wałka mięśniowo-powięziowego od Pascala Kossa szczególną uwagę zwraca się na owal twarzy. A indyjska technika masażu od księżniczki Shahnaz Husain wykorzystana jest do opracowywania obszarów wokół oczu i ust. Jest świetny drenaż limfatyczny i akupresura, dzięki temu owal twarzy staje się pięknie wyprofilowany a zmiany związane z wiekiem ulegają zmniejszeniu. Masaż trwa 45 minut.

Zaleca się robić to raz lub dwa razy w tygodniu, najlepsze efekty uzyskujemy po serii 6-8 masaży w zależności od indywidualnej potrzeby.

Zapraszamy na holistyczny, harmonizujący masaż twarzy za pomocą holistycznego systemu masażu RS.

Bądź piękna i naturalna ☺

Cena 120 zł (45 min)

 

Masaż holistyczny dla kobiet

 

Holistyczny masaż to cudowna terapia dla kobiet. Masaż ten to kombinacja technik, które całościowo wpływają na cały organizm. Jest to drenaż limfatyczny, liposaż i lifting, któremu towarzyszy autorska technika dynamicznego odblokowywania stawów (Freedom of the body). W tej metodzie ćwiczy się nie tylko brzuch i biodra, ale także plecy, kark, dekolt i szyję. Jest to świetny masaż dla każdej kobiety o zwiększonej dbałości o swoja sylwetkę.

Po masażu poczujesz światło w całym ciele, lekkość i uczucie spokoju.

Zaleca się wykonywać raz w tygodniu, czas trwania pełnego masażu holistycznego dla kobiet wynosi 120 minut. Ta technika jest specjalnym podejściem do masażu, wykonywanym zgodnie z systemem RS Holistic Massage.

Cena 290 zł (120 min)

 

Masaż holistyczny dla mężczyzn

 

Holistyczny masaż dla mężczyzn wyeliminuj napięcie w całym ciele, można cieszyć się życiem! Głównym celem tego masażu jest jak największe rozluźnienie. Zniwelowanie nagromadzonego napięcia i zmęczenia, przywrócenie zdolności do pracy i pewności siebie. Masaż holistyczny obejmuje masaż szyi, głowy, obręczy barkowej i dłoni oraz dolnej części pleców, kości krzyżowej, stawów udowych i nóg.

Jest to głęboki masaż zamieniający się w ruchy pasywne i rozstępy. Masaż wykorzystuje się autorską technikę dynamicznego odblokowywania stawów (Freedom of the body) oraz zasady szwedzkiego masażu systemowego, aby osiągnąć maksymalne rezultaty w łagodzeniu stresu. Jest to tandem, wysokiej jakości relaksu i głębokiego relaksu. Holistyczny masaż dla mężczyzn - to rytuał, którego głównym celem jest zapobieganie chorobom i odstresowanie.

Męski masaż holistyczny jest mocniejszy niż dla kobiet. Zaleca się wykonywać dwa razy w tygodniu, czas trwania masażu wynosi 120 minut.

Cena 300 zł (120 min)

 

REZERWACJA WIZYTY


Masaż Ajurwedyjski


masaż ciała holistyczny warszawa, holistyczny masaż warszawa, masaz warszawa ochota, najlepsze masaże warszawa, salon urody i spa warszawa ochota, spa warszawa ochota, świetny masaż warszawa, masaż relaksacyjny warszawa, klasyczny masaż warszawa, zabiegi na ciało warszawa, masaż wyszczuplający, masaż bańką chinską, masaż czekoladowy, masaż miodem, masaż pomarańczami, masaż
Japoński Masaż Twarzy warszawa

Japoński masaż twarzy o silnym działaniu liftingująco – odżywczym.

Masaż ten obejmuje: głowę, twarz, szyję i dekolt.

Głównym celem masażu jest poprawia ukrwienia i elastyczności skóry oraz spłycenie zmarszczek.

 

Masaż składa się z czterech etapów.

Etap pierwszy - relaksacyjny

Polega on na masażu dekoltu, karku i szyi, czyli miejsc o największej kumulacji stresu i napięć mięśniowych.

Masaż karku pozwala klientowi zrelaksować się oraz redukuje stres, który jest źródłem przedwczesnego starzenia się twarzy.

 

Etap drugi - oczyszczający

Podczas tego etapu pobudzane jest przede wszystkim krążenie.

Na tym etapie i wykorzystujemy techniki drenujące wraz z akupresurą twarzy, która pobudza odpowiednie punkty na twarzy odpowiadające za poszczególne elementy, np. ujędrnienie, odżywienie  i dotlenienie skóry.

Etap ten ma na celu ogólną poprawę wyglądu twarzy, zmniejszenie zastojów i obrzęków.

 

Etap trzeci - liftingujący

W tej części skupiamy uwagę  na miejscach newralgicznych: kurzych łapek, lwiej zmarszczki, bruździe nosowo wargowej.

Stosuje się tu techniki mocno liftingujące, które mają za zadnie poprawić elastyczność skóry oraz ją wygładzić.

 

Etap czwarty - zrównoważenie emocji wewnętrznych i Ki (siły życiowej)

 

Pracujemy tutaj na punktach akupresurowych twarzy w celu zrównoważenia pracy całego organizmu i przywróceniu życiowej energii.

Efekty masażu:

- usuwa toksyny

- zmniejsza starzenie się skóry

- poprawia krążenie krwi i przepływ chłonki, transportując więcej składników odżywczych do skóry

- stymuluje metabolizm komórkowy, co wpływa na regenerację skóry

- poprawia oddychania

- uelastycznia i odżywia skórę

- spłyca zmarszczki

 

Przeciwwskazania do masażu:

- stany zapalne skóry;

- nowotwory oraz stany pooperacyjne po usunięciu nowotworu;

- cera silnie  naczyniowa;

- trądzik (szczególnie trądzik różowaty);

- nadczynność tarczycy;

- stan po niedawnej ekstraktacji zęba;

- botoks i kwas hialuronowy na twarzy;

- świeże zabiegi medyczno - kosmetyczne naruszające ciągłość naskórka.

Cena 170 zł (45 min)

 

Masaż klasyczny twarzy

Masaż klasyczny pobudzający punkty energetyczne umieszczone na głowie i twarzy. Zabieg pobudza krążenie krwi, ale także przyspiesza krążenia energii, uwalnia negatywne emocje, które powodują napięcia we wszystkich mięśniach, a szczególnie w mięśniach pokrywających kości czaszki i twarzy. Masaż głowy i twarzy jest zalecany przy bólach głowy, jako relaks i ulga dla osób znerwicowanych i zapracowanych.

Cena 80 zł (25 min)

REZERWACJA WIZYTY

 

Masaż klasyczny ciała

Masaż klasyczny to oddziaływanie na zewnętrzne warstwy mięśni oraz tkanki miękkie. Pod jego wpływem dochodzi do dotlenienia, odżywienia i oczyszczenia masowanych tkanek. Ten rodzaj masażu zwiększa przepływ tlenu do krwi, usuwa toksyny z mięśni oraz poprawia ich elastyczność. W zależności od intensywności i zastosowanych technik może on pobudzić do działania lub rozluźnić masowane części ciała. Masaż klasyczny można wykonać przed pracą, po pracy lub w trakcie urlopu. Doskonały zarówno dla osób prowadzących siedzący tryb życia i wykonujących intensywne ćwiczenia fizyczne.
Dla trwałego efektu zaleca się serię minimum 6 masaży, 1-2 razy w tygodniu, chociaż już po pierwszym zabiegu można odczuć wyraźne pozytywne efekty lecznicze, które jednak bez powtórzenia masażu ustępują po krótkim czasie. Dzieje się tak ponieważ nasze ciało posiada tzw. pamięć mięśniową, dlatego tylko dzięki serii masaży możemy stworzyć nowe trwałe odruchy poprawiające samopoczucie mięśniowe.
 

Cena 160 zł (60 min)
Cena 220 zł (90 min)

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny jest przyjemnym masażem, łączy w sobie zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany za pomocą powolnych, medytacyjnych ruchów dłoni i przedramion w akompaniamencie nastrojowej muzyki, unoszących się w powietrzu olejków eterycznych czy zapachu świec oraz delikatnym oświetleniu. Nadaje się szczególnie dla osób zestresowanych, które chciałyby uwolnić się od niepotrzebnego napięcia w całym ciele. Szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Wszyscy narażeni jesteśmy na stres dnia codziennego.
Zbyt mało odpoczywasz, brakuje Ci energii by się odstresować i uwolnić się od codziennych napięć. Ponadto nie możesz spać, masz spięte plecy i częste bóle głowy to powinieneś w naturalny sposób zrelaksować swoje ciało, daj mu odpocząć i wycisz swój umysł.
Do wykonania masażu relaksacyjnego potrzeba zacisznego pomieszczenia, zaleca się go wykonywać wieczorami po pracy albo w weekendy, kiedy nie musimy wykonywać obowiązków służbowych.

 WSKAZANIA:
    • potrzeba rozluźnienia umysłu i ciała;
    • bezsenność;
    • brak energii i zmęczenie;
    • długotrwały stres;
    • nadpobudliwość nerwowa.

 PRZECIWWSKAZANIA:
    • stany chorobowe przebiegające z wysoką temperaturą ciała (powyżej 38°C')
    • ostre i podostre stany zapalne;
    • przerwanie ciągłości  skóry;
    • wczesny okres po złamaniach zwichnięciach i skręceniach;
    • wszelkiego rodzaju zmiany dermatologiczne;
    • niewyrównane wady serca;
    • tętniaki;
    • żylaki w stadium II i III;
    • świeże zakrzepy;
    • choroba wrzodowa z krwawieniami;
    • kamica wątrobowa i nerkowa.
Cena 150 zł (60 min)
Cena 200 zł (90 min)

Masaż gorącą świecą

Intryguje, zaskakuje oraz obezwładnia zmysły niepowtarzalnym zapachem, ciepłem i jedwabistym dotykiem. Taki jest właśnie rytualny masaż wykonywany świecą składającą się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych.

Jego unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Co więcej, masaż ten dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromatowi pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania.
Masaż z wykorzystaniem świecy to najnowszy światowy trend.
 WSKAZANIA:
    • nerwice;
    • depresje;
    • złe samopoczucie;
    • sucha, zmęczona odwodniona skóra;
    • cellulit i rozstępy.
 PRZECIWWSKAZANIA:
    • uczulenie na którykolwiek składnik;
    • ciąża;
    • nadciśnienie;
    • miesiączka;
    • depilacja w przeciągu ostatnich 48 godzin

Masaż wyszczuplający

Masaż wyszczuplający – to połączenie technik masażu mających na celu rozwiązanie problemów estetycznych dla każdego klienta indywidualnie. Aby zmaksymalizować efekt, weźmiemy pod uwagę dużo czynników, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Naszym zadaniem będzie próba osiągnięcia maksymalnych rezultatów w krótkim czasie.
Stosujemy indywidualne podejście do każdej osoby, profesjonalne kosmetyki i zręczne dłonie masażysty uporządkują ciało i usuwają dodatkowe cm.
Jesteście gotowi zmienić swoje ciało!
    • Skutecznie wspomaga spalanie depozytów tłuszczu i redukuje cellulit
    • Nawilża skórę, poprawia gospodarkę wodno-lipidową
    • Masaż głęboko drenujący, wyszczuplający i antycellulitowy
Wygładza, ujędrnia i poprawia koloryt skóry EFEKTY:
    • Ujędrnienia skóry
    • Zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej
    • Oczyszczenia organizmu z toksyn
    • Przyspieszenia metabolizmu
    • Poprawy krążenia
    • Napięcia skóry po ciąży i odchudzaniu
    • Usunięcia obrzęków i opuchlizny wywołanej złym przepływem limfy
​PRZECIWWSKAZANIA:
    • Matki karmiące i kobiety w ciąży
    • Osoby z nadciśnieniem
    • Osoby po operacjach i zabiegach chirurgicznych
    • Osoby w trakcie infekcji
    • Osoby chore na miażdżycę
    • Osoby z problemami naczyniowymi
    • Osoby mające problemy z nerkami

Masaż antycellulitowy polecany jest osobom, które chcą aby ich skóra była gładka, pozbawiona niepotrzebnych niedoskonałości w postaci tzw. "skórki pomarańczowej". Wiele kobiet nawet w bardzo młodym wieku, często po przebytej ciąży, ma skórę, która jest skłonna do takich właśnie zmian.
Jeżeli nie czujemy się z tym problemem najlepiej, powinniśmy stosować taki masaż, ponieważ poprzez samo używanie kremów kosmetycznych nie jesteśmy w stanie zlikwidować tej dolegliwości do końca. Masaż może być stosowany regularnie 1-2 razy na tydzień do momentu osiągnięcia pożądanych efektów. Jeżeli ktoś ma skłonność do takiej tzw. "pomarańczowej skórki" wówczas należy takie serie masaży powtarzać częściej.
Zachęcam osoby, którym zależy na tym, aby ich skóra wyglądała zdrowo i jędrnie do stosowania tego rodzaju masaży.
Cena za 1 partię 90 zł (30 min)
Cena za 2 partię 170 zł (50 min)
Cena za 1 partię 250 zł (70 min)

Masaż bańką chińską


Masaż bańką chińską polega na przesuwaniu naczynek po bolesnych miejscach na ciele. W efekcie łagodzimy ból, odprężamy się i relaksujemy jednocześnie. Taki zabieg wykonywany jest tylko i wyłącznie na częściach ciała dobrze umięśnionych i obwitych w tkankę tłuszczową,  po nałożeniu na skórę olejku (pełniącego funkcję amortyzującą).
Bańki chińskie mają zastosowanie w kosmetologii jako masaż antycellulitowy lub drenaż limfatyczny. Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii. Dzięki temu przyspiesza proces spalania tłuszczu.
Dużym zainteresowaniem cieszy się odchudzający zabieg bańką chińską, który sprawia, że umięśnione i obfite często w tkankę tłuszczową części ciała (np. uda i pośladki), na których lubi pojawiać się pomarańczowa skórka, zostaną odżywione i pobudzone do spalania tkanki  tłuszczowej.

Masaż antycellulitowy z zastosowaniem baniek chińskich trwa ok. 15-30 minut na daną partię ciała i należy go wykonywać w seriach po 10-12 zabiegów, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie masaż wykonuje się przynajmniej raz w tygodniu. Po zabiegu w miejscu postawienia bańki pojawiają się wybroczyny, które wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.
PRZECIWWSKAZANIA:
    • kobiety w ciąży;
    • w okresie menstruacji;
    • żylaki.
Cena za 1 partię 90 zł (30 min)
Cena za 2 partię 170 zł (50 min)
Cena za 1 partię 250 zł (70 min)

 

Adres:

Happy & Beauty
Aleje Jerozolimskie 151 lokal U2 (I Pietro),
02-326 Warszawa
 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 20:00
wtorek: 10:00 - 20:00
środa: 10:00 - 20:00
czwartek: 10:00 - 20:00
piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

Rejestracja:

  +48 22 118 44 14

   +48 577 414 714

  salon@happy-beauty.pl

Dojazd:

Autobusy nr:

127, 158, 159

Parkowanie:

Parking przed budynkiem,
wjazd od ulicy Sękocińskiej.

Płatności:

Płatności można dokonywać:

gotówką, kartą płatniczą lub przelewem

Karta

 

Nasz numer konta to:

PKO BP SA

10 1020 1068 0000 1102 0318 9107

© 2020 Salon Urody & SPA Happy & Beauty - Manicure , Pedicure, Salon kosmetyczny, Medycyna estetyczna - Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone.