Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe

 

Opalanie natryskowe jest bezpieczną metodą opalania. Ogromną zaletą zabiegu jest natychmiastowy efekt. Po opalaniu natryskowym skóra jest nawilżona, dobrze odżywiona a co najważniejsze nie tworzą się ciemniejsze plamy na ciele, w przeciwieństwie do samoopalaczy. Zabieg opalania natryskowego jest idealny dla kobiet i mężczyzn, którzy uwielbiają piękną opaleniznę. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów w bardzo krótkim czasie. Zabieg trwa 15 minut, a opalenizna utrzymuje się do 10 dni.

Opalanie natryskowe zyskuje na popularności. Moda na opaleniznę nie zmienia się od lat, a zainteresowanie delikatnie przyciemnioną skórą wzrasta wiosną, kiedy odkrywamy nasze ciało. Opalenizna kojarzy się z atrakcyjnością i młodym wyglądem. Osoby, które na co dzień mają jasny kolor skóry, mogą bez obaw korzystać regularnie z opalania natryskowego, które jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

 

Pamiętając, że zbyt częste wystawianie skóry na promienie słoneczne, promieniowanie UV, jak również opalanie na solarium powodują przedwczesne starzenie i choroby skóry.

 

Opalanie Fake Bake

 

Zabieg wykonuje się w gabinecie kosmetycznym w specjalnej kabinie. Kosmetyczka spryskuje ciało używając do tego specjalnego urządzenia przypominającego mały odkurzacz ;-) Cały zabieg trwa około 30 minut. Aplikacja preparatu brązującego trwa około 15 minut, a kolejne minuty to czas potrzebny na przygotowanie do zabiegu.

Zalecamy wykonanie przed zabiegiem beztłuszczowego peelingu ciała, który w salonie trwa około 15 min, Peeling można wykonać samemu w domu dzień przed zabiegiem.

 

Formuła preparatów samoopalających firmy Fake Bake zawiera najlepsze naturalne składniki brązujące takie jak: Erytrulozę, DHA oraz DMI. Połączenie tych składników zapewnia naturalnie wyglądającą opaleniznę, bez ryzyka powstawania smug i przebarwień. A dzięki wyjątkowości preparatów opalenizna blednie powoli i równomiernie, zachowując piękny naturalny wygląd przez cały czas.

 

Zalety

 

 • Szybki zabieg
 • Intensywny i długotrwały efekt opalenizny
 • Dopasowuje się do różnych karnacji i typów skóry
 • Składniki pochodzenia naturalnego
 • Używane preparaty nie zawierają parabenów
 • Bezpieczeństwo – można stosować u kobiet w ciąży

 

Przygotowanie do zabiegu

 

 • 24 h przed zabiegiem wydepiluj ciało
 • dzień przed zrób peeling beztłuszczowy
 • nie nawilżaj przed zabiegiem ciała
 • nie natłuszczaj skóry
 • skóra ma być całkowicie sucha i czysta
 • nie rób make-up
 • nie stosuj dezodorantów, antyperspirantów i perfum
 • załóż ciemną bieliznę
 • luźne ciemne ubrania

 

Po zabiegu

Po zabiegu pierwszą kąpiel, prysznic weź zgodnie z wytycznymi, które otrzymasz w salonie, będzie to niewątpliwie kilka godzin. Potem nawilżaj skórę balsamem, może być nawet 2-3 razy dziennie. Nie stosuj żadnych peelingów przez najbliższe dwa tygodnie. Unikaj kąpieli w chlorowanej wodzie, wizyt w saunie, jacuzzi i zbyt mocnego pocierania skóry ręcznikiem.

Przeciwwskazania:

 • alergie skórne
 • wypryski
 • skaleczenia i trudno gojące się rany
 • nadmierna potliwość
 • astma

Opalanie natryskowe jest całkowicie bezpieczne. Mogą z niego korzystać kobiety, mężczyźni. Ta forma opalania sprawdzi się w przypadku osób o bardzo jasnej karnacji skóry, które nie mogą pozwolić sobie na nadmierną ekspozycję ciała na słońce. Świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie atrakcyjny wygląd, tylko bez narażenia zdrowia i kondycji skóry. Opalania natryskowe jest całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży i nie wywołuje chorób skóry.

Utrzymanie się opalenizny

Opalenizna utrzymuje się 7-10 dni. Trwałość zależy od dbałości o skórę. Częste nawilżanie skóry i dbałość spowodują, że opalenizną będziesz cieszyć długo. Efekt pięknej opalenizny można podtrzymać dłużej stosując dodatkowo balsamy brązujące Fake Bake, które zatrzymają opaleniznę na dłuższy czas.

Jak schodzi opalenizna

Regularne nawilżanie skóry, dbałość o skórę po opalaniu, skutkować będzie tym, że barwnik schodził będzie równomiernie, skóra z dnia na dzień będzie jaśniejsza.

Uwaga!

Po zabiegu opalania natryskowego można się opalać na słońcu czy w solarium. Trzeba jednak zachować dodatkowe środki ostrożności. Na skórze, która została opalona natryskowo nie widać pojawiającej się opalenizny. Słońce świeci mocno i pali twoją skórę, konieczne jest stosowanie regularne kremu z wysokim filtrem co godzinę.  Tylko w tak sposób możemy uchronić się przed poparzeniem słonecznym lub w solarium.

Cena całe ciało 120 zł

 

Adres:

Happy & Beauty
Aleje Jerozolimskie 151 lokal U2 (I Pietro),
02-326 Warszawa
 

 

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00 - 20:00
wtorek: 10:00 - 20:00
środa: 10:00 - 20:00
czwartek: 10:00 - 20:00
piątek: 10:00 - 20:00
sobota: 9:00 - 15:00

Rejestracja:

  +48 22 118 44 14

   +48 577 414 714

  salon@happy-beauty.pl

Dojazd:

Autobusy nr:

127, 158, 159

Parkowanie:

Parking przed budynkiem,
wjazd od ulicy Sękocińskiej.

Płatności:

Płatności można dokonywać:

gotówką, kartą płatniczą lub przelewem

Karta

 

Nasz numer konta to:

PKO BP SA

10 1020 1068 0000 1102 0318 9107

© 2021 Salon Urody & SPA Happy & Beauty - Manicure , Pedicure, Salon kosmetyczny, Medycyna estetyczna - Warszawa. Wszystkie prawa zastrzeżone.