Manicure tytanowy

Manicure tytanowy to metoda stylizacji paznokci, która zyskuje sobie coraz więcej zwolenniczek jako alternatywa dla innych popularnych zabiegów takich jak manicure hybrydowy, żelowy czy akrylowy. W Polsce ta technika występuje od niedawna, w USA manicure tytanowy już drugą dekadę cieszy się dużą popularnością. Dzięki niemu dłonie nie tylko pięknie się prezentują, ale także poprawia się kondycja paznokci, które stają się zdrowsze dzięki nieinwazyjnemu sposobowi aplikacji oraz zawartych w preparatach składnikach odżywczych.

Wypielęgnowane, efektowne dłonie to kobiecy atut, niestety nie każda z pań może się nimi cieszyć. Kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie są zmorą wielu kobiet, które starają się przeciwdziałać owym problemom na różne sposoby. Niestety, niektóre z nich mogą jedynie maskować mankamenty i w dłuższej perspektywie jeszcze bardziej osłabić płytkę paznokcia. I tu warto zastanowić się nad wykonaniem manicure tytanowego, który oprócz długotrwałych efektów stylizacyjnych może też poprawić stan zdrowia naszych paznokci.

Czy warto pokusić się o manicure tytanowy?

  • Wyglądająca naturalnie płytka paznokcia bez nadmiernego pogrubienia
  • Wzmocnienie paznokci poprzez składniki odżywcze,
  • Zabieg nieinwazyjny nie wżera się w strukturę płytki, wzmacnia ją też mechanicznie poprzez trwałą lecz cienką, subtelną warstwę,
  • Długotrwały efekt, odporny na odpryski i kruszenie (od 4-6 tygodni),
  • Błyskawiczna aplikacja – zabieg trwa ok. 45-55 minut,
  • Metoda odbywa się bez konieczności użycia lampy UV, której promienie mogą być groźne dla zdrowia,
  • Szeroka gama kolorystyczna w wielu odsłonach (pudry matowe, brokatowe).

Odbierz KUPON 20zł za zapisanie do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kupon 20zł*.
Nie bój się - nie spamujemy!
* do zrealizowania dla zabiegu powyżej 60zł

Zapisując się akceptujesz REGULAMIN.

Zostałeś poprawnie zapisany!