Medycyna estetyczna

1. Kwas Hialuronowy (Restylane, Filorga)


Z upływem czasu twarz traci swoją objętość i owal, rysy stają się coraz ostrzejsze przez co wygląda ona zdecydowanie starzej. Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, lecz jego stężenie maleje z wiekiem. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego skutecznie przywracają utraconą objętość, napięcie oraz nawilżenie dzięki czemu zapewniają młody i świeży wygląd, dzięki czemu osiągamy efekt delikatnego liftingu. Wypełniacze są bezpieczne, a substancje wykorzystywane są pozyskiwane syntetycznie co minimalizuje prawdopodobieństwo uczulenia.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na substancję czynną: kwas hialuronowy, wszelkie stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, ciąża, karmienie piersią.

Efekt zabiegu:

jest właściwie natychmiastowy, jednak na całkowity i ostateczny efekt osiągnięty zostaje po około dwóch, trzech tygodniach od zabiegu. Przy zastosowaniu preparatów z kwasem hialuronowym efekt wypełnienia utrzymuje się do półtora roku, w zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjenta.

W Happy & Beauty wykonujemy:

✗ Wypełnienie ust
✗ Modelowanie owalu twarzy: linia żuchwy, okolica jarzmowa, skronie, łuki brwiowe, pliczki, dolina łez
✗ Uzupełnienie objętości i odmłodzenie dłoni
✗ Wypełnienie bruzd nosowo- wargowych
✗ Wypełnienie bruzd „marionetek”
✗ Wypełnienie zmarszczek pionowych oraz poziomych czoła
✗ Wypełnienie zmarszczek wokół oczu
✗ Wypełnienie drobnych zmarszczek wokół ust
✗ Podniesienie kącików ust
✗ Korekta grzbietu nosa

2. Hydrobalans – skinbooster


Unikatowe wypełniacze kwasu hialuronowego nawilżają i poprawiają strukturę, jędrność i elastyczność skóry. Specjalna formuła preparatu pozwala uzupełnić powstałe z wiekiem i stylem życia niedobory kwasu hialuronowego, widoczne w postaci drobnych zmarszczek i linii, wiotkiej i przesuszonej skóry czy fotouszkodzeń. Zabieg rekomendowany jest pacjentom w każdym wieku, nawet osobom młodym by mogły długo cieszyć się dobrą kondycją skóry

Działanie:

Podanie mocno wiążącego wodę, usieciowanego kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry powoduje jej uwodnienie. Podany kwas hialuronowy jest bardzo silnym aktywatorem produkcji kolagenu. Uzyskujemy zwiększenie elastyczności i jędrności skóry oraz wyrównanie jej kolorytu i spłycenie drobnych zmarszczek. Już po pierwszej sesji widoczny jest wzrost napięcia i nawilżenia -twarz odzyskuje blask, świeżość i zdrowy wygląd. Jest to jedyny zabieg na rynku dogłębnie i długotrwale nawilżający skórę.

Zabieg:

W celu zwiększenia komfortu pacjenta i redukcji odczucia bólu przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie. Dzięki temu podanie preparatu jest praktycznie bezbolesne i trwa kilkanaście minut. Po iniekcji mogą się pojawić drobne siniaczki, które łatwo ukryć makijażem maskującym.

Efekty:

✓ długotrwale nawilżona i nawodniona skóra
✓ wzrasta jędrność, sprężystości i elastyczności skóry
✓ skóra jest pełna naturalnej witalności i świeżości
✓ uruchamia proces produkcji nowego kolagenu
✓ odbudowuje uszkodzone włókna kolagenowe

Wskazania:

✓ wiotka i odwodniona skóra
✓ obniżone napięcie skóry
✓ drobne linie i zmarszczki
✓ fotouszkodzenia
✓ blizny potrądzikowe

Przeciwwskazania:

✗ ciąża
✗ karmienie piersią
✗ choroby o podłożu autoimmunologicznym
✗ stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)
✗ choroby nowotworowe

3. Toksyna Botulinowa (AZZALURE)


Oczyszczona toksyna botulinowa, podana przez lekarza czasowo blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując rozluźnienie poszczególnych mięśni twarzy. Botox (Azzalure) to substancja sprawdzona w licznych badaniach i procedurach, dlatego spłycanie zmarszczek z jego użyciem należy do najbezpieczniejszych w wachlarzu zabiegów jakie daje nam medycyna estetyczna.

Pełny efekt zabiegu pojawia się od trzech do dziesięciu dni od zabiegu. Po sześciu do ośmiu miesiącach zabieg należy powtórzyć, powtarzanie zabiegu pozwala na wydłużenie odstępów pomiędzy kolejnymi zabiegami.

Przeciwwskazania:

✗ ciąża
✗ karmienie piersią
✗ stosowanie antybiotyków
✗ stany grypowe
✗ zaburzenia przewodnictwa nerwowo- mięśniowego
✗ zaburzenia krzepnięcia krwi

W Happy & Beauty wykonujemy:

✓ korekta zmarszczek poziomych czoła
✓ korekta zmarszczek pionowych pomiędzy brwiami
✓ Zmarszczki w okolicy kącików oczu
✓ Zmarszczki powieki dolnej
✓ Zmarszczki u nasady nosa
✓ Zmarszczki wokół ust
✓ Uniesienie brwi
✓ Spłycenie bruzd wargowo- nosowych
✓ Redukcja uśmiechu dziąsłowego
✓ Uniesienie koniuszka nosa
✓ Korekta zmarszczek poniżej kącików ust
✓ Redukcja anomalii podbródka
✓ Korekta poziomych zmarszczek szyi
✓ Korekta pionowych wstęg mięśnia szerokiego szyi
✓ Korekta drobnych zmarszczek na policzkach
✓ Nadpotliwość pach
✓ Bruksizm.

4. Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa zabieg, dzięki któremu można wygładzić skórę, pozbywając się zmarszczek i niedoskonałości. Podczas mezoterapii podaje się małe dawki substancji leczniczych na twarz, szyję, dekolt, ręce, skórę głowy, uda oraz inne części ciała. Zabieg przywraca skórze piękny i zdrowy wygląd. Jest całkowicie bezpieczny i praktycznie bezbolesny, odczuwalny jest dyskomfort, ale niwelujemy go stosując maść znieczulającą. Odpowiednio dobrane preparaty i zastosowanie tej nowoczesnej metody gwarantują osiągnięcie wspaniałych rezultatów.

Zabiegi mezoterapii igłowej są również bardzo skuteczne w redukowaniu tkanki tłuszczowej i leczeniu nawet bardzo zaawansowanych postaci cellulitu. Bez bólu, bez skalpela, naturalnie! Zabieg jest bezbolesny dzięki zastosowaniu znieczulenia. Kuracja składa się z 5-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-1,5 tygodnia. Po serii zabiegów, skórze zostanie ponownie przywrócona optymalna forma. Efekt ten jest długotrwały dzięki czystym i wysokoskoncentrowanym produktom użytym w mezoterapii. Właściwa pielęgnacja po serii zabiegów igłowej mezoterapii kosmetycznej pozwala na utrzymanie rezultatów przez dwa do trzech lat, pod warunkiem poddawania się jednemu do dwóch zabiegów odświeżających rocznie.

Przeciwwskazania:

✓ ciąża, karmienie piersią;
✓ infekcje w okolicach wykonywania zabiegu;
✓ skłonność do powstawania blizn przerostowych;
✓ nowotwory;
✓ tendencje do powstawania bliznowców;
✓ stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy.

Zalecamy, by tydzień przed zabiegiem nie przyjmować aspiryny ani innych środków obniżających krzepliwość krwi. Można zastosować maść wzmacniającą z witaminą K. Szczegółowe informacje na ten temat udzielane są podczas konsultacji.

Rekomendujemy, by unikać opalania i nie wystawiać skóry na silne zmiany termiczne. Należy dołożyć wszelkich starań, by uniknąć możliwości zakażenia.

Odbierz KUPON 20zł za zapisanie do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kupon 20zł*.
Nie bój się - nie spamujemy!
* do zrealizowania dla zabiegu powyżej 60zł

Zostałeś poprawnie zapisany!