Happy & Beauty

 

Salon Happy & Beauty oferuje usługi kosmetyczne dla Pań i Panów. To wyjątkowe miejsce, w którym profesjonaliści sprawią, że poczujecie się wyjątkowo i zrelaksowani a przede wszystkim szczęśliwi.

W Happy & Beauty dbamy o niezwykłą, relaksującą atmosferę oraz zapewniamy profesjonalną obsługę. Stawiamy na wysoką jakość produktów do pielęgnacji cery i ciała. Zabiegi wykonywane są przez profesjonalnie przeszkolony personel, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że jesteście w dobrych rękach.

Happy & Beauty to miejsce dla wymagających kobiet i mężczyzn, którzy oczekują profesjonalnej obsługi, ale również i porady gwarantującej bezpieczeństwo jak i skuteczność zabiegu.

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększające jak i relaksacyjne. Wszystkie zabiegi wykonujemy z użyciem wysokiej jakości sprzętu.

W każdym z naszych 4 gabinetów kosmetycznych panuje niepowtarzalny nastrój, zaś doświadczony personel zadba o komfort i dobre samopoczucie podczas pobytu w naszym salonie.

W trosce o higienę i bezpieczeństwo naszych Klientów wykorzystujemy do zabiegów produkty jednorazowe a narzędzia poddane sterylizacji w naszym autoklawie typu B. Zabiegi w naszym salonie wykonywane są w jednorazowych rękawiczkach.

Po każdym zabiegu wszystkie stanowiska pracy są dezynfekowane.

 
Serdecznie zapraszamy


- Happy & Beauty.
 

NAGRODY


 

MARKI

na których pracujemy


 
 

PARTNERZY


 

Odbierz KUPON 20zł za zapisanie do newslettera

Dołącz do naszego newslettera i odbierz kupon 20zł*.
Nie bój się - nie spamujemy!
* do zrealizowania dla zabiegu powyżej 100zł

Zapisując się akceptujesz REGULAMIN.

Zostałeś poprawnie zapisany!